چطور در بازاریابی شبکه ای ورودی جدید بگیریم؟

مهارت ورودی گرفتن ملزم به شناخت افرادی که میشناسیم و نیاز های اصلی آن ها دارد

به طور کلی چند ویژگی را باید برای ورودی کردن فرد مورد نظر یا در اصطلاح نتورکی همان پراسپکت  درنظر گرفت که در متن  زیر به آن ها اشاره میکنیم.

 ویژگی خوب در پراسپکت های بازاریابی شبکه ای

خیلی ساده هستند:

 1. رفتار خوب: تنها حرف هایی که گفته میشوند اهمیت ندارند ، بلکه چگونه گفتنشان هم مهم است.اگر یک نفر با رفتار زننده ای از من بپرسد که این کار هرمی است ، خودش را برای کار کردن با من رد صلاحیت کرده است.شما باید در انتخاب کسانی که قرار است برایشان زمان صرف کنید ، دقت به خرج دهید.
 2. آموزش پذیری: آیا آماده هستند تا از راهنمایی ها و آموزش ها پیروی کنند؟
 3. نیاز ، درد یا خواسته:  “یک انسان کاملا راضی را به من نشان بده ، و من یک انسان شکست خورده را به تو نشان خواهم داد.” – توماس جفرسون.قبل از این که کار بازاریابی شبکه ای خود را پرزنت کنید ، باید بدانید که آیا آنها نیاز ، درد یا خواسته ای در زندگی دارند یا این که با شرایط فعلی مشکلی ندارند (بعضی ها با بدبختی مشکلی ندارند و نمیخواهند برای خودشان کاری بکنند).

  ورودی گرفتن
  ورودی گرفتن

گشتن به دنبال درد ، نیاز یا خواسته بسیار مهم است.آیا شما به یک نفر که دیابت دارد سعی میکنید شیرینی بفروشید؟ البته که نه ، پس چرا بخواهیم یک کاری را که میتواند زندگی را عوض کند ، به کسی بفروشیم که چیز بیشتری از زندگی نمیخواهد؟

این نکته در مارکتینگ هم صدق میکند.فرمول مارکتینگ پیدا کردن یک درد یا نیاز است ، سپس آن را مشخص کردن و بعد ارائه ی یک راه حل.توجه کنید که کلمه ی “مارکتینگ” در عبارت “نتورک مارکتینگ” وجود دارد!

جملاتی که میتواند به شما  برای پیدا کردن درد یا خواسته ورودی مورد  نظر کمک کند

“کاری که واقعا میخوای در زندگی انجام بدی رو داری انجام میدی؟”

“تا حالا احساس کردی برای کارهای بزرگ خلق شدی؟”

“به مسافرت های بیشتر علاقه داری؟”

“خوبه که آدم بتونه بیشتر با خانواده وقت بگذرونه ، نه؟”

“به انجام دادن شغل فعلی در دراز مدت علاقه داری؟”

“تا حالا شده از این که قبل از تموم شدن ماه ، پولت تموم میشه ، خسته بشی؟”

یک نفر با یک نیاز را به من معرفی کن و من راه حلی که بازاریابی شبکه ای دارد را معرفی میکنم

در واقع ، درآمد انفعالی خیلی از مشکلات را حل میکند.بیشتر نتورکرها از پول ، پول و پول صحبت میکنند و نکته ای که به آن توجه ندارند این است که بیشتر افراد آمپول بی حسی به خود زده اند و قدرت تخیلشان خاموش است.پس باید برایشان تصویر سازی کنید یا این که بهتر از آن ، با پیدا کردن درد ها و خواسته هایشان ، کاری کنید که خودشان تصویر سازی کنند.

دیدگاه کاربران
 • mostafa ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ / ۱۶:۰۶

  عااااااالى بود مرسى
  من تا حالا فكر ميكردم اونايى كه پولدار هستند يا از پدرانشون رسيده يا اينكه كلاهبردارى كردن و هيچ كس از صفر نميتونه شروع كنه و پولدار بشه ولى به نظرم فقط نتورك ميتونه زندگى هر كسى رو تغير بده به شرايط عااااالى
  خدايا شكرت
  خدابا شكرت
  خدايا شكرت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نصب اپلیکیشن VIP ودریافت 3,000 تومان اعتبار هدیهدانلود !
+ +

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_current_screen() in /home/fastfor1/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-admin/includes/page-controller/class-wc-admin-page-controller.php:220 Stack trace: #0 /home/fastfor1/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-admin/includes/page-controller/class-wc-admin-page-controller.php(99): WC_Admin_Page_Controller->get_current_screen_id() #1 /home/fastfor1/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-admin/includes/page-controller/class-wc-admin-page-controller.php(197): WC_Admin_Page_Controller->determine_current_page() #2 /home/fastfor1/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-admin/includes/page-controller/class-wc-admin-page-controller.php(337): WC_Admin_Page_Controller->get_current_page() #3 /home/fastfor1/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-admin/includes/page-controller/page-controller-functions.php(38): WC_Admin_Page_Controller->is_connected_page() #4 /home/fastfor1/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-admin/includes/class-wc-admin-loader.p in /home/fastfor1/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-admin/includes/page-controller/class-wc-admin-page-controller.php on line 220