رسانهمتن و تصویر

جمله ۹ زمان

جمله 9 زمان
جمله ۹ زمان
برچسب ها
نمایش بیشتر

admin

برای کشتی بی حرکت، موج ها تصمیم میگیرند ... .

نوشته های مشابه

‫8 نظرها

 1. با ارزش ترین آدم ها تو زندگی آدم…
  اونایین که مدام میخوان بهت یادآوری کنن که چقدر ارزشمندی…
  نه اونایی که میخوان ارزش هاتو به خاطرشون زیر پا بذاری…

 2. الان که یک فست فورواردی هستم’ خدا رو شکر میکنم اون روزایی که خسته می شدم’ و همه ی انرژی و انگیزمو می باختم کارمو نصفه و نیمه رها نکردم و بی خیال زحماتم نشدمو موندمو ادامه دادم… حالام دارم نتیجه “بردباری” مو می بینم.
  البته به کمک لیدرهای قوی تیم.

 3. به نظر من همین الان هم شروع کنیم دیره حالا که با همیم حالا که هم دلیم باید بدوییم…بدون نگاه کردن به پشت سر بدوییییییم

 4. چند قورباغه از جنگلی عبور می کردند که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند . بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه دیگر گفتند که چاره ای نیست ، شما به زودی خواهید مرد . دو قورباغه ، این حرف ها را نادیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند . اما قورباغه های دیگر دائما به آنها می گفتند که دست از تلاش بردارید شما خواهید مرد . بالا خره یکی از دو قورباغه دست از تلاش برداشت و بی درنگ به داخل گودال پرتاب شد و مرد .
  اما قورباغه دیگر با حداکثر توانش برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد . بقیه قورباغه ها فریاد می زدند که دست از تلاش بردار اما او با توان بیشتری تلاش می کرد و بالا خره از گودال خارج شد .
  وقتی از گودال بیرون آمد بقیه قور باغه ها از او پرسیدند : مگر تو حرف های مارا نشنیدی؟ معلوم شد که قور باغه نا شنواست . در واقع او تمام این مدت فکر می کرده که دیگران اورا تشویق می کنند.
  نتیجه: ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن