ده توانایی که هر رهبری در بازاریابی شبکه ای باید داشته باشد

ده توانایی که هر رهبری در بازاریابی شبکه ای باید داشته باشد


در این صنعت همه چیز بر پایه افت و خیز توانایی های یک راهبر پیش میرود!

از زمانی که وارد این صنعت میشوید درخواست خود را برای تبدیل شدن به یک راهبر امضا کرده اید:
اما اینکه چطور راهبری شوید…این به خود شما بستگی دارد:

در این جا ۱۰ توانایی مهم از یک راهبر موفق را نام میبریم:

۱-برنامه ریزی شده جلو بروید! اینکه یک کاغذ برنامه ریزی روزانه برای کارهایتان داشته باشید بسیار مفید است! در این صنعت زمان برای اینکه مشخص شود بهترین هستید یا نه کم است!

۲-هدف داشته باشید! این مهم است که برای تک تک چیز های ریز هدف داشته باشید! هدف بزرگ که همان درآمد بزرگ است را همه دارند! این مهم است که چند هدف کوچک برای رسیدن به آن دارید؟ هرچقدر اهدافتان را ریز تر کنید امکان اینکه به هدف بزرگ زودتر دست بیابید  بیشتر است!بعد از تیک خوردن هر هدف کوچک به خودتان جایزه بدهید.مانند نوشیدن یک فنجان نوشیدنی یا هر چیز دیگر…

۳-با راهبر (لیدر بالا سری خود) هماهنگ باشید! از او کمک بخواهید و هیچ گاه تک روی نکنید! اگر احساس میکنید ممکن است او اشتباه کند این موضوع را با او یا با چند سطح بالاتر از خود در میان بگذارید!اما هیچ گاه تصمیمات خود سرانه نگیرید.این یک سم است!

۴-به عنوان یک راهبر شما باید صادق باشید! هیچ گاه موفقیت های واهی به خود انتصاب نداده و آن را برای اعضای مجموعه تان تعریف نکنید! بجای آن سخت بکوشید و یک موفقیت که خودتان به دست آورده اید را به وجود آورده و از آن برای انرژی دادن به اعضایتان استفاده کنید.

۵-به عنوان یک راهبر شما باید سطح بالایی از علم بازاریابی شبکه ای را آموخته باشید!یک حرفه ای باشید! سعی کنید همیشه علم خود را در باره این صنعت بالا برده و آن را به اعضایتان آموزش دهید.یک مجموعه دانا چندین برابر موثر تر است.

۶-به عنوان یک راهبر نیاز است که سطح اخلاقی بالیی داشته باشید.رذایل اخلاقی خود را اصلاح کنید تا توسط اعضایتان مورد قبول واقع شوید.قطعا زمانی که به شما احترام بیشتری بگذارند بیشتر موثر واقع خواهید شد.

۷-سعی کنید خودتان باشید به عنوان یک راهبر این بهتر است که نقش بازی نکنید! بجای ایفای نقش سعی کنید عاداتی را که سعی در نشان دادن آن به بقیه بجای خود واقعی تان دارید را برای همیشه کنار گذاشته و یک شخصیت اصیل به اعضایتان نشان دهید.

۸-به عنوان یک راهبر این مهم است که به بالاسری و اعضای مجموعه و شرکتتان احترام بگذارید! این اشتباه است که با عدم احترام گذاشتن به دیگران بفهمانید که فقط برای پول در این صنعت وارد شده اید.به یاد داشته باشید شما این درآمد را مادام العمر میخواهید!حتی اگر توانایی ساختن مجموعه های بزرگ را به طور سریع داشته باشید این مهم است که اعضا در حدی شما را قبول داشته باشند که سال های سال همراه با شما فعالیت کنند.

۹-به عنوان یک راهبر همیشه پیش قدم باشید! به یاد داشته باشید راهبر یعنی جلو دار و رئیس فرمان میدهد و خود کاری نمیکند! ما در این حرفه رئیس نداریم! پس اگر یک عادت خوب مثل مطالعه روزانه یک مطلب درمورد بازاریابی شبکه ای یا تلاش برای فروش یک محصول را سر لوحه برنامه کار تیمتان قرار دادید خودتان اولین نفر آن را انجام دهید.

۱۰-ویژن یا دورنمای خوب و موثری از کار و تیمتان داشته باشید و آن را برای تیمتان بازگو کنید! این مهم است که اعضا بدانند راهبرشان با اعتماد و اعتقاد در این حرفه فعالیت میکند!این مهم باعث میشود خیال آن ها راحت شود و با تکیه بر شما قدرتمندانه به کار خود ادامه دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نصب اپلیکیشن VIP ودریافت 3,000 تومان اعتبار هدیهدانلود !
+ +