ساعت بیدار شدن افراد موفق

ساعت بیدار شدن افراد موفق بسیاری از افراد گمان می کنند که مدیران کسب و کارها لازم نیست صبح زود در محل کار حاضر باشند اما نگاهی به سبک زندگی مدیران موفق جهانی نشان می دهد که اتفاقا مدیران خودساخته و موفق معمولا حتی زودتر از کارمندانشان در محل کار حاضر می شوند

ساعت بیدار شدن افراد موفق
ساعت بیدار شدن افراد موفق

 

جنرال موتورز

به ندرت پیش می آید که دن اکرسون، مدیر سابق شرکت خودروسازی جنرال موتورز، بعد از ساعت ۵ صبح از خواب برخیزد. صبح زود بیدار شدن به او این امکان را می دهد تا پیش از آنکه در سمت دیگر کره زمین ساعات تعطیلی فرا برسند با آن دسته از مدیران شرکت که در آسیای جنوب شرقی فعالیت می کنند گفتگو کند. اکرسون نه تنها از این وضعیت ناراضی نیست بلکه آن را هیجان انگیز، جالب و البته پیچیده توصیف می کند.

ویرجین

شرکت ویرجین در بسیاری از حوزه ها و از جمله حوزه رسانه فعالیت گسترده ای دارد که البته بسیاری از مردم آن ها را به خاطر فعالیتشان در بازار موسیقی می شناسند. فعالیت روزانه مدیر بخش آمریکایی این شرکت انگلیسی بدین ترتیب است که ساعت ۴٫۳۰ صبح از خواب برمی خیزد، ای میل هایش را چک می کند، با مدیران شرکت در سواحل شرقی آمریکا صحبت می کند، سپس روزنامه ها را مرور کرده و به باشگاه ورزشی می رود.

اپل

چه کسی ممکن است ساعت ۴٫۳۰ صبح برای دیگران ای میل کاری بفرستد؟ تیم کوک مدیر شرکت اپل! در واقع این ویژگی تیم کوک طی ماه های اخیر شهرت بسیاری یافته است. ساعت ۵ صبح هم می توان او را در باشگاه ورزشی یافت. البته کوک ویژگی های کاری دیگری هم دارد، برای مثال او نخستین فردی است که در دفتر کار حاضر می شود و آخرین فردی است که از آن خارج می شود.

در ادامه بخوانید   جمله ۴ ضربه تیشه و تندیس

والت دیزنی

رابرت ایگر که اکنون مدیریت شرکت والت دیزنی را بر عهده دارد هر روز ساعت ۴٫۳۰ صبح از خواب بر می خیزد و همزمان روزنامه ها را مرور می کند، تلویزیون تماشا می کند، به موسیقی گوش می دهد و ای میل هایش را چک می کند. به همین خاطر نیویورک تایمز از او به عنوان فردی چند کاره یاد کرده است.

استارباکس

بنیانگذار و مدیر کافی شاپ های زنجیره ای استارباکس هر روز سحر بیدار می شود و ورزش می کند، ورزشی که معمولا شامل دوچرخه سواری با همسرش می شود و پس از آن سر ساعت ۶ صبح در دفتر خود حاضر می شود.

نویسنده مطلب: جواد شیری

برای کشتی بی حرکت، موج ها تصمیم میگیرند ... .

3 دیدگاه در “ساعت بیدار شدن افراد موفق

 • مهلا صادقی

  (۱۳۹۳/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۳ ب.ظ)

  از قدیمیا شنیدم روزی رو اول صبح پخش می کنن اگه دیر بیدار شیم جا می مونیم و هیچی گیرمون نمیاد…

 • سعید

  (۱۳۹۳/۰۴/۲۸ - ۷:۳۷ ب.ظ)

  زود بیدار شدن + برنامه ریزی + تلاش = موفقیت

 • مجید روغنیان

  (۱۳۹۳/۰۴/۲۳ - ۹:۵۵ ب.ظ)

  سحرخیز باش تا کام روا شوی :-D

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *