مقالات بازاریابی شبکه اینوشتار ها

عضوگیری بخاطر چیزی فراتر از بیزینس MLM

” عضوگیری بخاطر چیزی فراتر از بیزینس MLM

ای کاش روشی وجود داشت که با استفاده از آن میتوانستید عضوگیری در MLM را به طرز باورنکردنی گسترش بدهید و نیز بنحوی بر مردم تأثیر بگذارید تا در هر شرایطی دنباله رو شما باشند. آیا این خواسته هر کسی در MLM نیست؟

چه online کار کنید و چه offline در هر صورت، این مقاله به شما ایده ای را ارائه میدهد که وقتی من آن را بکار بستم، بیزینس من به معنای واقعی کلمه، منفجر شد ( رشد کرد ) و باعث شد نرخ رشد شبکه ام برای سالها بطرز چشمگیری افزایش یابد. اما ببینیم که معنای ” عضوگیری بخاطر چیزی فراتر از بیزینس MLM ” چیست؟ قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم، بیایید در مورد چیزی صحبت کنیم که در زندگی اکثر مردم وجود دارد و ما آنرا ” خلأ قدرت دهندهمی نامیم.

اکثر افراد در سراسر زندگیشان به کسی برنخورده اند تا به آنها بگوید که میتوانند واقعاً به موفقیت دست پیدا کنند و اینکه هر آنچه برای انجام کارهای بزرگ لازم است، پیشاپیش در درون خودشان وجود دارد و تازه بدتر اینکه تاکنون کسی وقت صرف نکرده تا به آنها نشان دهد که چقدر دوست دارند به یکدیگر کمک کنند و اینکه چطور میتوانند این کار را انجام دهند.

به همین دلیل امروز، مردم تشنه کسی هستند که به آنها کمک کند تا به چیزی فراتر از زندگی امروزشان برسند. آنها تا خرخره در بدهی و بدبختی فرو رفته اند، در چرخه ای از اشتباهات تکراری گیر کرده اند که ظاهراً تمامی ندارد. آنها بدنبال چیزی فراتر از زندگیهایشان هستند تا با آن بتوانند کاری برای زندگیشان انجام دهند. اینجا همان جایی است که شما به همراه MLM سر می رسید.

ما می آموزیم که در عضوگیری، قبل از اینکه آنها به درخواست شما توجه کنند شما باید قلبشان را حس کنید. چیزی که مردم می خواهند این است که احساس خوبی راجع به زندگی، آینده و کار کردن با شما داشته باشند. به همین دلیل شما باید ” بخاطر چیزی فراتر از بیزینس MLM، عضوگیری کنید. ” آنها صرفاً به کار کردن با شما علاقه ای ندارند مگر اینکه شما با آنها کار کنید تا بیاموزند که چگونه از هزارتوی روزمرگی و چرخه موش دوانی، خلاص شوند.

عضوگیری بخاطر چیزی فراتر از بیزینس MLM
عضوگیری بخاطر چیزی فراتر از بیزینس MLM

چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ با تمرکز. روی چیزی تمرکز کنید که بازاریابی شبکه ای بجز یک بیزینس می تواند برای زندگی آنها به ارمغان بیاورد. باید رؤیایی بسیار بزرگتر از یک بیزینس را برای آنها زنده کنید. مثلاً چه چیزی؟ یک تحول شگرف در نحوه زندگی، آنچنان قدرتمند تا باعث شود از چیزهایی که آنها را تحریک می کند تا به زندگی نکبت بارشان ادامه دهند، دست بردارند. یا حتی چیزهایی ساده تر مثل اینکه این کار: می تواند تفاوتی اساسی در افکارشان ایجاد کند.

می تواند هر اندازه که بخواهند باعث رشد شخصیشان شود. می تواند احترام به خود را در آنها افزایش دهد. می تواند مزایای فراوانی از لحاظ مالی برای آنها داشته باشد. می تواند به آنها دانشی بیاموزد تا آنها را در راه رسیدن به اشتیاقشان کمک کند. می تواند به آنها بیاموزد که چگونه فرزندانشان را تربیت کنند تا شانس بیشتری برای زندگی بهتر داشته باشند.

می تواند درکشان را از هر آنچه در زندگیشان رخ می دهد، تغییر دهد. و بسیار مهمتر اینکه: بخاطر رشد، بلوغ و پیشرفت در همه جنبه های زندگی، بالاخره به کسی تبدیل می شوند که همیشه آرزویش را داشتند. این سؤالات را از آنها بپرسید: ” اگر یاد می گرفتی که رفتار بهتری با افراد داشته باشی، آیا کمکی در زندگیت می کرد؟ ”

” اگر فرد منظم تری بودی، آیا در زندگیت کمکی میکرد؟ ” ” اگر میتوانستی ارتباط بسیار قویتری با افراد برقرار کنی، چه تفاوتی در زندگیت ایجاد میشد؟

“همینطور چند سؤال دیگر برای روشن کردن رؤیایشان: ” تصوّر کن که ….(یکی از دستاوردهای کارتان را نام ببرید) را کسب میکردی، چه احساسی داشتی؟ ”

” مردمی را تصوّر کن که شیفته گفته های تو هستند و میخواهند ببینند این دفعه چگونه آنها را بیان میکنی، چه احساسی خواهی داشت؟ ”

” تصوّر کن دوست عزیزی شدیداً نیازمند توست و تو نیز همه آنچه او میخواهد در اختیار داری، چه احساسی خواهی داشت؟ ”

” تصوّر کن میدانستی که مطلقاً هیچ چیزی نمیتواند تو را در تصمیمت برای موفقیت در یک زمینه، متوقف کند. این چه کمکی به تو میکرد؟ ”

اگر بی ریا، قابل اعتماد و واقعاً مشتاق باشید که زمانتان را صرف کنید تا زندگی افراد را در مسیر رؤیاها و موفقیتشان قرار دهید، آنگاه آنها در هر شرایطی از شما پیروی خواهند کرد. اکثر افراد بخاطر حساب بانکیشان عضوگیری می کنند.

آنها بر چیزی که آن فرد میتواند به حساب بانکیشان اضافه کند تمرکز میکنند و نه چیزی که آنها میتوانند به زندگی آن فرد بدهند. درست است که این بیزینس را پول به حرکت در می آورد اما از شما یک سؤال دارم: شما ترجیح میدهید که در تعقیب پول باشید یا اینکه آن را به سمت خود جذب کنید؟ ( راز میلیونرهای MLM ) میلیونرهای MLM در این بیزینس در تعقیب پول نیستند بلکه پول به سمتشان جذب می شود.

بخاطر کمک کردن به دیگران. ( بله من هم میدانم که استثناهایی وجود دارد، اما منظورم یک قانون کلی است ) یاد بگیرید که چگونه موفقیت را جذب کنید بجای اینکه در تعقیبش باشید. در نهایت مفهوم ” عضوگیری بخاطر چیزی فراتر از بیزینس MLM ” عبارتست از اینکه: به مردم نشان دهید که بیزینس شما بخاطر منافع و نتایجی که سوای بیزینس بودنش دارد، چگونه میتواند به زندگی آنها معنای تازه ای ببخشد و در رفع نیازهایشان به آنها کمک کند. اگر منظور صحبتهای مرا گرفته باشید، دستاورد شما چیزی بسیار فراتر از رؤیاهایتان در MLM خواهد بود.

۲- Doug Firebaugh یکی از بزرگترین مربیان MLM در دنیاست. بیش از یک میلیون نفر، هر ماه، مجله اینترنتی آموزشی او را می خوانند. او در این 7 سال اخیر به مسافرت درسرتاسر دنیا بمنظور سخنرانی و آموزش درباره موفقیت پرداخته است.

۳- Recruiting

۴- منظور از کار کردن بصورت online این است که همه اعمال مربوط به بیزینس شما از طریق اینترنت باشد.

۵- Empowerment Void  منظور این است که امروزه کسی یافت نمیشود که به انسانها قدرت بدهد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *