قدرت شبکه با قانون متکالف

قدرت شبکه با قانون متکالف

قدرت شبکه با قانون متکالف : رابرت متکالف یکی از مبدعان اترنت است. وی اخیرا شرکت فن آوری 3com corp را تاسیس کرده است.وی همچنین به دلیل تعریف قانون متکالف مشهور شده است. این قانون به صورت زیر نوشته می شود:

ارزش اقتصادی شبکه = (تعداد استفاده کنندگان)به توان 2

قدرت شبکه با قانون متکالف

قدرت شبکه با قانون متکالف

شاید تا به حال قدرت شبکه با قانون متکالف را نشنیده باشید یا درک نکرده باشید. این قانون را با استفاده از یک مثال ساده میتوان به خوبی توضیح داد. فرض کنید که فقط یک دستگاه تلفن در تمام دنیا وجود داشته باشد. مسلم است که این تلفن هیچ گونه ارزش اقتصادی نخواهد داشت.طبق قانون متکالف، زمانی که تعداد این دستگاه ها 2 تا بشود، ارزش اقتصادی شان به توان 2 میرسد. یعنی ارزش اقتصادی شبکه از 0 به 4 ارتقا می یابد. اگر تلفن سومی وجود داشته باشد ارزش اقتصادی شبکه برابر با 9 خواهد شد. به عبارت دیگر با افزایش تعداد اعضای شبکه به صورت حسابی، ارزش اقتصادی به صورت نمایی بالا می رود.

از قانون قدرت شبکه با قانون متکالف به نحو احسن استفاده کنید :

خوبی بازاریابی شبکه ای در این است که در دسترس عموم قرار دارد و در نتیجه به آدم هایی نظیر من و شما این امکان را می دهد که از قانون متکالف نهایت استفاده را ببریم. اما باید قانون را به خاطر داشته باشید و همچنین بدانید که در صورت ملحق شدن به یک شرکت بازاریابی شبکه ای، صرف دانستن این قانون چندان به دردتان نخواهد خورد بلکه باید بتوانید این قانون را به کار بیندازید. یادتان باشد که اگر تنها شما تلفن داشته باشید این تلفن به هیچ دردتان نخواهد خورد

کار شما شبیه سازی کردن افرادی نظیر خودتان است رابرت کیوساکی

شیوه ی به کارگیری قانون متکالف و استفاده از جادوی آن این است که تا آنجا که میتوانید افرادی نظیر خودتان بسازید. زمانی که دو نفر شوید ارزش اقتصادی تان به توان 2 میرسد. یعنی ارزش شبکه شما از 0 به 4 میرسد. به همین ترتیب وقتی 3 نفر عین خودتان بسازید ارزش شبکه شما از 4 به 9 افزایش پیدا میکند. اگر 2 نفری که شما ساخته اید هر کدام 2 نفر شبیه سازی کنند ارزش اقتصادی شبکه شما به سرعت موشکی که به سمت ماه میرود رشد میکند!

به جای اینکه به سختی جان بکنید و ذره ذره جمع کنید ارزش اقتصادی شبکه تان به صورت نمایی افزایش پیدا میکندو این همان قدرت و ارزش کسب و کار شبکه ای است.

درآمد یک بازاریاب شبکه ای موفق به تدریج از دکترها و مهندس ها و همه ی متخصصانی که به صورت فردی کار میکنند بالا میزند و دلیل آن هم همین قدرت شبکه با قانون متکالف است.

کافی ست تعصب را کنار بگذارید تا قدرت بازاریابی شبکه ای را به خوبی درک کنید. رابرت کیوساکی

 

دیدگاه مشتریان

مطالب مرتبط

بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران

بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران یکی از سؤالاتی که افراد علاقه مند به شروع ...
بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران
3 (60%) 1 vote

نگرش منفی جامعه به بازاریابی شبکه ای

نگرش منفی جامعه به بازاریابی شبکه ای [caption id="attachment_4440" align="alignnone" width="800"] نگرش منفی جامعه به بازاریابی ...
نگرش منفی جامعه به بازاریابی شبکه ای
Rate this post

معیارهای سنجش بازاریابی شبکه ای سالم

معیارهای سنجش بازاریابی شبکه ای سالم گاهی افراد بدون اینکه متوجه باشند به عضویت شرکت های ...
معیارهای سنجش بازاریابی شبکه ای سالم
Rate this post

چه محصولاتی را انتخاب کنیم تا بیشتر بفروشیم؟

چه محصولاتی انتخاب کنیم تا بیشتر فروش کنیم؟! برخی از افراد با این تصور وارد حرفه ...
چه محصولاتی را انتخاب کنیم تا بیشتر بفروشیم؟
Rate this post
اگر قصد حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای به فکرتان زده اینجا به دردتان میخورد حرفه ای شوید
+ +
Top