محمد وطن دوست : از هر چه تحریم شویم خودمان آنرا میسازیم

مهندس محمد وطن دوست ، مدیرعامل گروه صنعتی پلیمر بوشهر، در ۱۵ بهمن سال پیش ساعت ۱۰ صبح، میهمان شبکه ۵ سیما در برنامه اقتصاد روز آمد ، ((فرش قرمز کار آفرین شد)).

به گزارش واحد روابط عمومی گروه صنعتی پلیمر بوشهر، مدیرعامل گروه با حضور در استدیوی برنامه، در بخش فرش قرمز کارآفرین، به بحث و بررسی موضوعاتی همچون صادرات، افزایش توان اقتصادی، طرح و توسعه فاز های جدید تولیدی گروه در سال های اخیر، اولویت های کاری، چشم انداز آینده و… پرداختند. بنا بر این گزارش، مهندس محمد وطن دوست، مدیر عامل گروه، با تاکید بر ایجاد فرصت های ویژه برای کشور در بستر تحریم ها اظهار داشت: اقتصاد هر کشوری با صنعتش می چرخد و از هرچه ما را از آن تحریم کنند، خودمان آن را می‌سازیم.

محمد وطن دوست از هر چه تحریم شویم خودمان آنرا میسازیم
محمد وطن دوست از هر چه تحریم شویم خودمان آنرا میسازیم

بر اساس این گزارش، برنامه روز آمد یک مجله تصویریاقتصادی با هدف معرفی کار آفرینان موفق و فرهنگ سازی جهت استفاده از کالای ایرانی تهیه و در حال پخش است.

لازم به ذکر است; سفرنامه ((روز آمد)) ویژه دهه مبارکه فجر ، جهت انعکاس دستاورد های اقتصادی انقلاب اسلامی ایران در استان بوشهر، به مدت یک هفته به شناخت این دستاورد ها پرداخت که گروه صنعتی پلیمر بوشهر، به عنوان قطب اقتصادی و مهمترین دستاورد اقتصادی انقلاب اسلامی ایران در این استان، میزبان ساخت این برنامه بود.

مصاحبه با مهندس وطن دوست رییس شرکت پنبه ریز

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نصب اپلیکیشن VIP ودریافت 3,000 تومان اعتبار هدیهدانلود !
+ +