مری کریستنسن رییس پیشین انجمن فروش مستقیم(DSA) و یکی از راهبران موفق فروش مستقیم در شرکت های بازاریابی شبکه ای است.

مری کریستنسن دارای بیش از ۳۰ سال سابقه راهبری در این شرکت ها است.  کریستنسن علاوه بر راهبری بازاریابی شبکه ای یکی از سخنرانان مشهور در عرصه صنعت بازاریابی شبکه ای نیز محسوب می شود.

مری کریستنسن پیش از شروع حرفه بازاریابی شبکه ای به عنوان کتابدار مدرسه مشغول به فعالیت بوده است. زمانی که اولین بار در یک مهمانی فروش مستقیم با پیشنهاد دوستانش برای نماینده فروش شدن مواجه شد، پاسخ منفی داد و بارها در دفعات متعدد این پاسخ را تکرار کرد. تا اینکه پس از مواجهه با مشکلات مالی برای کسب درآمد بیشتر تصمیم به شروع فعالیت گرفت. دو سال پس از شروع فعالیت خود به عنوان برترین فروشنده شرکت انتخاب شد و پس از سال ها شرکت فروش مستقیم خود را با نام Buttery fly World Wide را تأسیس کرد.

کریستنسن تاکنون بیش از ۲۰۰ معارفه را در کشورهای آمریکا، کانادا، اروپا و استرالیا برگزار کرده است. او تا به حال ریاست چندین انجمن فروش مستقیم را برعهده داشته است.

mary-christensen
mary-christensen

از کتاب هایی که توسط او به رشته تحریر درآمده است می توان اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه ای به دست آورید و چگونه یک سوپر استار بازاریابی شبکه ای شوید را نام برد.