دانلود کلیپ پاتمن : آیا از زیر مجموعه خود نا امید شده اید؟

برگذار کننده : پاتمن سناتیراجا

موضوع : نا امید شدن از زیر مجموعه / نا امیدی در نتورک

زمان : 15 دقیقه

حجم : 50 MB

 

کلیپ نا امیدی پاتمن :

بخشی از صحبت های ابتدایی این کلیپ پاتمن : سلام میکنم به تمام خانواده فوق العاده و زیبای V . یک بار دیگه سلام میکنم به همه ی شما دوستان عزیزم. اگر شما به این تیشرت نگاه کنید شاید بگین این یه طراحی خاص و … است . اما نه این فقط طرح باگز بانی بر روی تیشرت است. وقت بگذارید و آن را کشف کنید، نگاه کنید، شما نکته ش رو گرفتید.خوب من عاشق باگز بانی هستم و این تیشرت نشان دهنده ی آن است که من هرگز نمیگذارم کودک درونم بمیرد، که شعاری است که فکر میکنم کل دنیا باید آنرا تمرین کند، در آن صورت دیگر جنگی وجود نخواهد داشت و دیگر هیچ کدام از این چیز های گند امروز در این سیاره اتفاق نمی افتند.

 

کلیپ پاتمن : آیا از مجموعه خود نا امید شده اید؟
کلیپ پاتمن : آیا از مجموعه خود نا امید شده اید؟

خب دوستان من تازه دیشت بعد از سفری شگفت آور به دور اروپا رسیده ام که از ونیز آغاز شده بود…. وقت این را داشتم که با تمام لیدرهایم صحبت کنم. ما نشستیم و درباره این صحبت کردیم که برای باقی مانده سال 2017 چه اتفاقاتی قرار است بیوفتد و درباره چشم انداز داتو سری ویجی و جاپا درباره سال 2018 صحبت کردیم. اینکه هر سال ما وارد برنامه های بزرگی می شویم، استراتژی های بزرگ، تا به همه گان مسیر شفاف همچون شیشه ای را نشان بدهیم که آنها باید به کار ببندند تا مطمئن شوند که سازمانتان و شما خودتان شخصا پیشرفت خواهید کرد، زیرا من اعتقاد دارم که از سال اولی که شما به تجارت بازاریابی شبکه ای ملحق شده اید، در تک تک سال ها در بازاریابی شبکه ای باقی مانده اید، سالها به ما وفادار مانده اید. پس رشد و پیشرفت شما برای ما خیلی مهم است، پیشرفتتان یک ضرورت بوده است… آنچه من نمیتوانم تحمل کنم افرادی هستند که راکد هستند و رشد نمی کنند!!! پس اساسا یعنی چیزهایی اشتباه است و باید قدم های درستی برداشت برای موفقیت در نتورک مارکتینگ. ( کلیپ نا امیدی از پاتمن )

پیش نمایش کلیپ پاتمن : آیا از مجموعه خود نا امید شده اید؟ :

 

اگر کلیپ پاتمن : اشتیاق را ندیده اید اینجا کلیک کنید

 

[ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2,3,4,5″ ihc_mb_template=”3″ ]دانلود : کلیپ پاتمن آیا از مجموعه خود نا امید شده اید؟[/ihc-hide-content]

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت 5,000 تومان اعتبار هدیه رایگان برای اعضا + هدایا دیگرمنم هستم !
+ +