۶ اصل روی ریل ماندن رندی گیج اصل اول

6 اصل روی ریل ماندن رندی گیج اصل اول
6 اصل روی ریل ماندن رندی گیج اصل اول

POSTURE (1 (وضعیت)

Posture در فارسی وضعیت ترجمه میشود. این «وضعیت»، و داشتن آن، برای موفقیت شما حیاتی است؛ هم هنگامی که میخواهید به سراغ کسی بروید و او را دعوت به کار کنید  و هم هنگام کار کردن با تیمتان. وضعیت ، ترکیبی است از آنچه که باور دارید، آنچه که انجام میدهید و اعتمادی که دارید.

افرادی که روی ریل نتورک قرار دارند، این «وضعیت» را دارند. و آنها که روی ریل نیستند، ندارند. وضعیت، این است که بدانید شما چه چیزی و چه فرصتی در اختیار دارید. شما با اطمینان به سراغ دیگران میروید، چون هیچ شکی درباره آنچه به آنها پیشنهاد میکنید ندارید.

شما وقتی به سراغ افراد میروید، باید در وضعیت «این فرصتو به کی میتونم پیشنهاد بدم» باشید؛ نه در وضعیت «امیدوارم طرف رد نکنه!»

افرادی که Posture دارند، به دنبال آدمهای «آسان» که ناتوانند و به هر چیزی پاسخ مثبت می­دهند نمیروند؛ بلکه بلافاصله افرادی را در جریان قرار میدهند که بیش از همه موفق و هدف دارند؛ این کار را با اطمینان کامل انجام میدهند و در انتظار نتیجه مثبت هستند. آنها میدانند که Network یک تجارت رؤیایی است … سرمایه ی زیادی نمیخواهد؛ استخدام کسی یا جایی نیستید؛ نیاز به امکانات اولیه ای مانند دفتر و … ندارید؛ بازنشستگی تان زودهنگام است و درآمد آن بسیار بالاست!

بنابراین وقتی این افراد درباره افراد مورد نظرشان فکر میکنند، به دنبال افرادی میگردند که این فرصت را بفهمند و سپس با Posture به سراغ این افراد میروند! آنها به دنبال شکار افراد، یا التماس کردن نیستند و در به در بدنبال شنونده نمیگردند! آنها به سادگی به افراد پیشنهاد میکنند که در این موقعیت فوق العاده شرکت کنند؛ چیزی بسیار فراتر از شغل یا تجارتی که او هم اکنون در آن دخیل است!

چیز دیگری که از Posture ناشی میشود، توانایی به کارگیری «بزرگ»هاست. منظورم این است: وقتی من به کمپانی ملحق شدم، دقیقاً همین کار را کردم. من به سراغ پرمشغله ترین، هدفدارترین و موفقترین ها رفتم. من اجازه دادم آنها بدانند این فرصت چه قدر بزرگ است و آنها چه قدر میتوانند در آن بزرگ باشند.

من به حدود ۱۰ نفر گفتم که میتوانند درآمدی بالای ۱۰۰هزار دلار در ماه در این تجارت داشته­ باشند. (البته از آن ده نفر، هفت نفر هیچ تجربه ای در نتورک نداشتند! من میدانستم می­توانند؛ چون آنها باهوش و دارای تأثیر و نفوذ کلام بودند و در تدریس مهارت داشتند.)

کلید این است …

من امروز یکی از مدیران طلایی هستم. بیش از ۱۰۰هزار دلار در ماه درآمد دارم و نفر اول از نظر درآمد در کمپانی ام هستم؛ اما وقتی که من به سراغ این افراد رفتم، حتی یک رهبر درجه پایین هم نبودم و هیچ درآمدی هم به دست نیاورده بودم!

نکته را گرفتید؟!

من منتظر نماندم که درآمد بزرگی کسب کنم تا پس از آن سراغ آنها بروم. من منتظر نماندم تا ۶۰۰۰ دلار در ماه در بیاورم تا نشان دهم چه قدر آنها میتوانند بزرگ باشند. من می­دانستم که واقعاً چه چیزی در اختیار دارم همینطور هم با دیگران صحبت میکردم!

«خرده کاری» فایده ای برای شما ندارد. محافظه کار بودن فایده ای ندارد. منتظر موفقیت بودن، برای آن که به سراغ دیگران- مخصوصاً آدمهای موفق- برویم، هرگز هیچ فایدهای برای شما ندارد

یک ویولون Stradivarius، همیشه درجه ی یک است؛ چه شما بلد باشید آن را بنوازید و چه نه! یک لامبورگینی مثل باد میرود؛ چه شما بلد باشید آن را برانید و چه نه! و نتورک، بهترین راه آزادی مالی در جهان است؛ برای آنها که تجربه ای ندارند؛ سرمایه شان کم است و پارتی ندارند؛ چه شما آن را انجام دهید و چه نه!

حتی اگر شما دیروز کار را شروع کردهاید و ۱۰ دلار هم در نیاوردهاید، پتانسیل درآمدی این کار برای افرادی که به سراغشان میروید کاهش نمییابد یا محدود نمیشود؛ همچنین اگر ۵ ماه است که در این کار هستید و ۱۰ دلار هم کسب نکرده اید! شما بهترین و بی نظیرترین فرصت تجاری دنیا را در اختیار دارید. این چنین آغاز کنید! و این، یعنی Posture!

برای معرفی کار به دیگران از آنان عذرخواهی نکنید. بدانید که چه فرصت بی نظیری را در اختیار آنها میگذارید. به سراغ افرادی بروید که درآمدشان از حال حاضر شما بیشتر است؛ آنها که تحصیلات شان از شما بیشتر است و آنها که در سطح بالاتری از موفقیت نسبت به شما هستند. شگفت زده خواهید شد وقتی میبینید که آنها پذیرا هستند؛ متوجه فرصت میشوند و شنوندگانی با ذهن باز هستند!

التماس نکنید؛ خواهش نکنید و دنبال افراد چنان راه نیفتید که گویی به آنها نیاز دارید. ارزش آنچه را پیشنهاد  میکنید، با فروتن بودن، شل و ول بودن یا یک عذرخواهی پایین نیاورید!

بیش از ۳ سال سابقه نتورک در کمک به مردم در پنبه ریز، سپر محافظ شماست. از تجارب بالاسری­ هایتان به عنوان سپر محافظ استفاده کنید. خودتان را با این اطمینان که این تجارت به صدها هزار نفر کمک کرده تا زندگی بهتر داشته باشند، مسلح کنید!

تلفن را بردارید … همین حالا … و به دشوارترین و خشنترین فرد لیست خود زنگ بزنید و با Posture با او صحبت کنید!

 

اگر اصل های قبل را مطالعه نکرده اید از لینک های زیر استفاده کنید :

۶ اصل روی ریل ماندن-رندی گیج – اصل اول وضعیت

۶ اصل روی ریل ماندن-رندی گیج – اصل دوم گردهمایی

۶ اصل روی ریل ماندن رندی گیج : اصل سوم ثبات

۶ اصل روی ریل ماندن رندی گیج : اصل چهارم تعهد

۶ اصل روی ریل ماندن رندی گیج : اصل پنجم تصویر یا Image

۶ اصل روی ریل ماندن رندی گیج : اصل ششم رشد شخص

۶ اصل روی ریل ماندن رندی گیج : اصل 6+1 فدا کردن

دیدگاه کاربران
 • مرتضی ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ / ۰۳:۵۹

  با عرض سلام و خسته نباشید. از مطالبتون خیلی خوشم اومد. امیدوارم موفق باشید. ولی بنظرم دوستان عزیز بد نیست یه سری هم به بقیه ی پلن ها بزنید. آقای گیج قبل از شروع به فعالیت در شرکت ام وی توی 6 نتورک دیگه هم فعالیت داشتند. بهترین را انتخاب کنید. اگر فکر میکنید پنبه ریز بهترین هست پس با اعتماد نفس کامل کارکنید.

 • ابراهیم ۹ دی ۱۳۹۴ / ۱۸:۳۹

  با سلام .
  خیلی ممنون از مطلبی که منتشر کردید .
  از زمانتون درست استفاده کنید ، زمان باز نمی گردد

 • علیرضا خسروی ۳ دی ۱۳۹۴ / ۰۳:۴۰

  سلام خداقوت به همه ی همکاران عزیز
  عالیییییییییییییییییییییییی بود

 • گندم سهرابی فرد ۲۱ آبان ۱۳۹۴ / ۱۸:۳۰

  سلام
  بابت مطالب آموزنده تون ممنونم.من تازه وارد این تجارت شدم مجموعه م 10نفر-ن،بعضیاشون فعالن بعضیاشونم….
  ازتون میخوام راهنماییم کنید تا ببینم میتونم از پس این تجارت بربیام???????????????????????????????????

 • گندم سهرابی فرد ۲۱ آبان ۱۳۹۴ / ۱۸:۲۷

  سلام
  بابت مطالب آموزنده تون ممنونم.من تازه وارد این تجارت شدم مجموعه م 10نفر-ن،بعضیاشون فعالن بعضیاشونم….
  ازتون میخوام راهنماییم کنید تا ببینم میتونم از پس این تجارت بربیام

 • مجید ۱۵ آبان ۱۳۹۴ / ۰۱:۰۷

  سلام همکار خیلی عالی بود فقط مطلبو تحریف نکن . بیش از 50 سال سابقه نتورک دنیا نه 3 سال پنبه ریز توی نقل قول امانت دار باش همکار عزیزم

 • reza ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ / ۱۰:۰۰

  aliiiiiii bod

 • سارا زاهدی ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ / ۱۰:۴۲

  ممنون.عاااااااااااااااااااااااااااالی

 • محبوبه پیروزی ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ / ۱۱:۱۴

  کل مطالب خیلی عالی بود وهمینطور تاثیرگذار

 • سمیه حسین زاده ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ / ۰۳:۲۰

  من اجازه دادم آنها بدانند این فرصت چقدر بزرگ است و آنها چقدر می توانند بزرگ باشند. عااالی بود.امروز به جلسه 6 اصل روی ریل ماندن فک میکردم و اینکه چقد قشنگ بود کاش دوباره گذاشته میشد برا بچه هایی که نبودن خودم خیلی خوشم اومده بود جالب بود اینجا دیدم . یه بار برا کروهم گذاشتم جلسشو.

 • سمیراغلامی ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ / ۱۳:۰۳

  علاوه بر مطالب خانم نبی زاده عزیز:
  یک لامبورگینی مثل باد میرود؛ چه شما بلد باشید آن را برانید و چه نه! و نتورک، بهترین راه آزادی مالی در جهان است چه شما آن را انجام دهید و چه نه!
  شما وقتی به سراغ افراد میروید، باید در وضعیت «این فرصتو به کی میتونم پیشنهاد بدم» باشید؛ نه در وضعیت «امیدوارم طرف رد نکنه!»

  فوق العاده بود…….بسیار ممنون.

 • سمیرا نبی زاده ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ / ۱۳:۴۶

  من منتظر نماندم که درآمد بزرگی کسب کنم تا پس از آن سراغ آنها بروم. من منتظر نماندم تا ۶۰۰۰ دلار در ماه در بیاورم تا نشان دهم چه قدر آنها میتوانند بزرگ باشند.
  «خرده کاری» فایده ای برای شما ندارد. محافظه کار بودن فایده ای ندارد. منتظر موفقیت بودن، برای آن که به سراغ دیگران- مخصوصاً آدمهای موفق- برویم، هرگز هیچ فایدهای برای شما ندارد

  عااااااالی بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نصب اپلیکیشن VIP ودریافت 3,000 تومان اعتبار هدیهدانلود !
+ +